Як зміниться сила Кулона,якщо один з зарядів збільшити в 2 рази,а другий зменьшити в 2

разизбільшиться в 4 рази варіанти відповідей: •збільшиться в 2 рази •збільшиться в 4 рази •не зміниться •зменьшиться в 4 рази

Ответы на вопрос

Отвечает Кивель Никита.

Ответ:

Формула Кулона:

F_{1}=\frac{kq_{1}q_{2}}{a^2} \\F_{2}=\frac{k2q_{1}*\frac{q_{2}}{2} }{a^2}=\frac{kq_{1}q_{2}}{a^2}

це означає, що сила не зміниться