СРОЧНО!!!Автомашина чинить 450 кПа. Площа опори її коліс дорівнює 0,1²м. Визначити вагу автомашини.​


Ответы на вопрос

Отвечает Романова Софья.

Ответ:

Объяснение:

Р = 450 кПа = 450000 Па

S =  0,1 м^2

g = 10 Н/кг

m = ?

P = m*g/ S

m = P*S / g = 450000*0.1 / 10 = 4500 кг = 4,5 тонны