Вага автомашини дорівнює 80кН, площа опори кожного колеса дорівнює 20см квадратних. Який тиск

чинить автомашини на відповідну поверхню. СРОЧНООО!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Шельдяева Анастасия.
P = \frac{F}{S} = \frac{80000}{0.002} = 4 \times {10}^{7} (Па)