ПОМОГИТЕ ПЖ ДАЮ 35Б Яка робота виконується під час підйому з дна озера глибиною 6м каміння масою

7кг і об'ємом 2куб. дм? 2. За який час за допомогою насоса потужністю 2 кВт можна підняти 2500л води на висоту 50м. 3. Яку кінетичну енергію має автомобіль масою 3 Т, що рухається зі швидкістю 90км/год. 4. Тіло кинули вертикально вгору з початковою швидкістю 10м/с. На якій висоті кінетична енергія дорівнює потенціальній.

Ответы на вопрос

Отвечает Борисова Вика.

Ответ:

1. 300 Дж

2. 125 с

3. 937,5 кДж

4. 2,5 м

Объяснение:

1. А=Fh

F=mg-pgV=7*10-1000*10*2*10^(-3)=

70-20=50 H

A=50*6=300 Дж

2. N=A/t

t=A/N=mgh/N=2500*10*50/2000=125 c

3. Eкин=0,5mV^2=

0,5*3000*(90/3,6)^2=937,5 кДж

4. Екин=0,5mV^2=0,5*100m=50m

Eпот=Екин/2=25m

Eпот=mgh=10mh

h=25/10=2,5 м