Розмір паралепіпеда 2 дм * 4см * 8мм. Визначте його об'єм в кубічних сантиметрах.


Ответы на вопрос

Отвечает Сарметен Аружан.

Відповідь:

64 см^3

Пояснення:

V = l*d*h

немає різниці яке значення буде у кожної букви тому

l = 2 дм = 20 см

d = 4 см

h = 8 мм = 0.8 см

отже V = 20*4*0.8см^3 = 64 см^3