Довжина тіла 4.5 см кубічних ширина тіла 3 см кубічних висота тіла 12 см кубічних скільки обєм тіла


Ответы на вопрос

Отвечает Энконов Артём.

Ответ:

Объяснение:

4,5*3*12 = 4,5*36 = 162 см3