Помогите пожалуйста) 1)Заряди 90 нКл і 10 нКл розташовані на відстані 4 см один від одного.

Визначити силу взаємодії між ними. 2)Два заряди по 33 нКл взаємодіють із силою 50 мН. Визначте відстань між цими зарядами.

Ответы на вопрос

Отвечает Милютин Саша.

Ответ:

1) 5,06 мН   2) 1,4 см

Объяснение:

1) q1=90*10^-9 Кл     q2=10*10^-9 Кл    r=0.04 м     F=?

===

F=k*q1*q2/r²=9*10^9*90*10^-9*10*10^-9/0.04²≈5.06*10^-3 H

====================

2) q1=q2=q=33*10^-9 Кл    F=50*10^-3 H    r=?

===

F=k*q²/r²

r=q*√(k/F)=33*10^-9*√(9*10^9/(50*10^-3))=1.4*10^-2 м

============================================