скільки гарячої та холодної води необхідно, щоб наповнити ванну 150кг води за температури 37°С,

якщо температура гарячої та холодної води відповідно 70°С і 12°С​

Ответы на вопрос

Отвечает Шишкин Данил.

Ответ:

m2 = 150-m1 кг

t3=37°c

t1 = 70°c

t2=12°c

c = 4200 Дж/кг°с

m1-?

m2-?

Объяснение:

Q1 = Q2

Q1 = cm1 (t1-t3)

Q2 = cm2 (t3-t2)

cm1 (t1-t3) = cm2 (t3-t2)

cm1 (t1-t3) = c(150-m1) (t3-t2)

cm1 (t1-t3) = (150c-cm1) (t3-t2)

  • t4 = t1-t3 = 70°c - 37°c = 33°c
  • t5 = t3-t2 = 37°c - 12°c = 25°c

cm1t4= (150c-cm1)*t5

cm1t4= 150ct5-cm1t5

cm1t4 + cm1t5 = 150ct5

m1 c (t4 + t5) = 150ct5

m1 = 150ct5 / c (t4 + t5) = 150 t5 / (t4+t5) = 150*25°c / (33°c + 25°c) = 3750 °c / 58 °c = 65 кг

m2 = 150 кг - 65 кг = 85 кг