Автомобіль, рухаючись рівномірно, проходить за 5 с шлях 25 м, після чого протягом наступних 10 с,

рухаючись рівноприскорене, проходить 150 м. З яким прискоренням рухався автомобіль на другій ділянці?

Ответы на вопрос

Отвечает Чернова Александра.

Ответ:

a = 2 м/c²

Объяснение:

Дано:

t_{1} = 5 c

l = 25 м

t_{2} = 10 c

S = 150 м

____________

а - ?

Решение:

l = v_{0} \cdot t \Longrightarrow v_{0} = \dfrac{l}{t}

v_{0} = 25 м / 5 с = 5 м/с

S = v_{0}t + 0,5at^{2}

0,5at^{2} = S - v_{0}t|:0,5t^{2}

a = \dfrac{S - v_{0}t_{2}}{0,5t_{2}^{2}} = \dfrac{S - \dfrac{l}{t_{1}} t_{2}}{0,5t_{2}^{2}}

a = (150 м - 5 м/с * 10 с) / (0,5 * 10 c * 10 c) = 2 м/c²

( Все векторы сонапрвленны вдоль оси OX)