електроконвектор потужністю дорівнюєP= 500в увімкненим на напругу живлення V=2• 20в Який струм

протікає по його нагрівальному елементу ? I=?

Ответы на вопрос

Отвечает Губич Никита.

Ответ:

I=2.27A

Объяснение:

Дано Р=500вт,         I=P/U=500/220=2.27A

         U=220В

____-----------

         I---?