4.3. Початкова довжина пружини 8 см. Під дією сили 1 Н пружина видовжилася, і її довжина стала

дорівнювати 12 см. Якою буде довжина пружини, якщо на неї діятиме сила 0,25 Н? С объясненим пожалуйста ​

Ответы на вопрос

Отвечает Алексеева Анастасия.

Ответ: 9см

Объяснение:

Дано:

L0=8cм=0,08м

F1=1Н

L1=12см=0,12м

F2=0,25Н

---------------

L2?

F=kx

k=F1/x1

x1=L1-Lo=0,12-0,08=0,04м

k=1/0,04=25Н/м

х2=F2/k=0,25/25=0,01м=1см

L2=Lo+x2=8+1=9cм