Нужно решить две задачи плиз. Визначте коефіцієнт тертя при рівномірному русі тіла по площині

приладу. Маса тіла дорівнює 0,2 кг.СРОЧНО!!! Деревяний брусок масою 2кг рухайте горизонтально рівномірно по деревяній дошці. Жорсткість пружини динамометра 100Н/м. Коефіцієнт тертя 0,3. Знайти видовження пружини.

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Анастасия.

Ответ:

1.0.35 2.m=2   k=100   f=0.3

k*x=f*mg

x=f*mg/k=0.3*2*10/100=0.06 м = 6 см

Объяснение: