Конденсатор має заряд 0,002Кл, різниця потенціалів на його пластинах 400В. Визначити електроємність

конденсатора.

Ответы на вопрос

Отвечает Южаков Никита.

Ответ:

5 мкФ

Объяснение:

q=0.002 Кл      U=400 B      C=?

===

C=q/U=0.002/400=5*10⁻⁶ Ф

===========================