Скільки енергії виділяється при ділені 50 г Урану-235, якщо в ході поділу кожного ядра

виділяється енергія, що дорівнює 3,2 ⋅ 10–11 Дж?

Ответы на вопрос

Отвечает Таумарк Ренат.

Ответ:

Объяснение:

m = 50 г = 5 * 10^-2 кг

M = 235 * 10^-3 кг/моль

E0 = 3,2 * 10^-11 Дж

Е-?

Знайдемо енергію

E = E0* N, де N - число атомів Урану.

N = (E0 * m* Nа)/М  де Nа = 6,02 * 10^23 моль-1 число Авагадро

E =  (3,2 * 10^-11 * 5* 10^-2 * 6,02 * 10^23)/235 * 10^-3 = 0,409 * 10^13 (Дж)