2 Bapia Задача 1. Який шлях пройде тіло за 5 с, маючи початкову швидкість 8 м/с, якщо рухається

рівноприскорене з прискоренням 2 м/с2 ?​

Ответы на вопрос

Отвечает Золотова Виктория.

Ответ:

Объяснение:

t = 5 с

Vo =  8 м/с

a =  2 м/с^2

S = ?

S(t) = Vo*t + a*t^2 / 2

S(5) = 8*5​ + 2*5^2 * 2 = 40 + 25 = 65 м