Напруга на резисторі 24B.Чому дорівнює сила струму на резисторі опором 2кОм​


Ответы на вопрос

Отвечает Соловьёва Александра.

Дано:

U=24 В

R=2 кОм=2000 Ом

I-?

Розв'язання:

I=U/R=24/2000=0,012 А

Відповідь:I=0,012 А.