З якою силою діє тіло людини на підлогу якощо його тиск дорівнює 20кПа, а площа подошв з підлогою

350 см2 УМОЛЯ! ЗДЕЛАЙТЕ ДО 13-00!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Драгунов Фаниль.

Ответ: 700Н

Объяснение:

Дано:

P=20кПа=20000Па

S=350cм²=0,035м²

-----------------------

F-?

P=F/S

F=PS=20000*0,035=700Н