автомобіль масою 2 т зрушивши з місця за 40 с набрав швидкості руху 36 км год Визначити силу тяги

автомобіля під час розгону

Ответы на вопрос

Отвечает Колеснёва Виола.

Ответ: 500Н

Объяснение:

Дано:

m=2т=2000кг

Vo=0

V=36км/ч=10м/с

t=40c

----------------

F-?

F=ma

a=(V-Vo)/t=V/t=10/40=0,25м/с

F=2000*0,25=500Н