Кінь, що тягне сани, докладає силу тяги 250 Н. Яку роботу виконає кiнь, протягнувши сани на

відстань 42 м?

Ответы на вопрос

Отвечает Летаев Максим.

Ответ:

А=10,5(кДж)

Объяснение:

А=F×s

Підставимо числа

А=250×42=10500(Дж)=10,5(кДж)