2. У мережу послідовно ввімкнені лампочка (14 Ом) і резистор (480 Ом). Якою є напруга на резисторі,

якщо напруга на лампочці дорівнює 3,5 В?​

Ответы на вопрос

Отвечает Козич Арсений.

Ответ:

дано:                         за законом Ома найдем силу тока лампочки

R1 = 14                         I = U/R = 3.5/14 = 0.25 A

R2 = 480                    при послідовному I= I1 = I2

U2 = 3,5                    за законом Ома найдем напряжение резистора

                                  U = RI = 0.25 * 480 = 120 В

Объяснение: