Автомобіль масою 1,8т розігнався з певною швидкістю. Кінетична енергія при цьому дорівнює 720 кДЖ.

Визначте швидкість автомобіля.

Ответы на вопрос

Отвечает Солнышкова Анечка.

28м/с

Объяснение:

Eк=mv²/2

720000Дж=1800кг×v²/2

1800×v²=720000×2=1440000

v²=800

v=28м/с