Автомобіль рухаеться розвиваючи зусилля в 15 kH та за 13 хв він проходдить шлях 1, 5 км визначте

потужність двгуна автомобіля

Ответы на вопрос

Отвечает Лунгу Илья.

Дано:

F=15кН                 =15000Н (СІ)

t=13 хв                   =780с (СІ)

S=1,5км                 =1500м (СІ)

--------------

N-?

Розв'язування

N = FV = \frac{FS}{t} = \frac{15000*1500}{780} = 28846 Вт

Відповідь: 28846 Вт