Під час роботи із лабораторним важелем, одне плече важеля дорівнювало 25 см. при цьому на нього

дiяла сила 1 Н, а на друге - 4 Н. На якій відстані від точки обертання важеля знаходиться точка прикладання другої сили, щоб він знаходився у рiвновазі? даю 50 балів​

Ответы на вопрос

Отвечает Ишмухаметова Лилиана.

Ответ: 6,25см

Объяснение:

Дано:

d1=25см

F1=1Н

F2=4Н

------------

d2-?

F1*d1=F2*d2

d2=F1*d1/F2=1*25/4=6,25см