Потужність насоса 2 кВт. Який об’єм води він може підняти на висоту 18 м за 2 хв? ККД насоса

дорівнює 80 %. Густина води становить 1 000 кг м3 .Підскажіть будь-ласка

Ответы на вопрос

Отвечает Ошкина Даша.

Ответ: 1,067м³

Объяснение:

Дано:

N=2кВт=2000Вт

h=18м

g=10Н/кг

t=2мин=120с

η=80%=0,8

ρ=1000кг/м³

----------------

V-?

V=m/ρ

A=Ntη=2000*120*0,8=192000Дж

А=mgh

m=A/(gh)=192000/(10*18)=1067кг

V=1067/1000=1,067м³