Скільки часу тривав електроліз, якщо при силі струму 700 А на катоді виділилося 2,8 кг алюмінію?


Ответы на вопрос

Отвечает Вежновец Лика.

Ответ: 11,95ч

Объяснение:

Дано:

I = 200 А;

m = 1,8г=0,0018кг

k = 0,093 мг/Кл = 9,3*10⁻⁸ кг/Кл.

-------------------------

t - ?

m = kIt;

t = m/kI=0,0018/(9,3*10⁻⁸*200)=96,8с