Хлопчик тягне санчата вгору, прикладаючи силу 20 Н. Якою є маса санчат, якщо висота гірки становить

3 м, її довжина — 5 м, а ККД — 60%

Ответы на вопрос

Отвечает Шнырев Иван.

Ответ:

m = 2 кг

Объяснение:

Дано:

F = 20Н

h = 3м

L = 5м

η = 60% = 0,6

g = 10 м/с²

Найти:

m - ?

Решение:

η = Ап / Аз

Ап = mgh

Аз = FL

η = mgh / FL

Выразим отсюда массу:

m = ηFL / gh

m = 0,6 * 20 * 5 / 10 * 3 = 60 / 30 = 2 кг