Знайти силу пружності пружини , якщо жорсткість пружини 4*10^6 Н/ м , а її подовження 4 мм .


Ответы на вопрос

Отвечает Чугай Станислав.

Відповідь:

16 кН

Пояснення:

F = k·Δx = 4·10⁶·4·10⁻³ = 16 000 Н або 16 кH.