Визначити показник заломлення скипідару та швидкість світла в ньому, якщо при куті падіння 45 о

кут заломлення становить 30 о

Ответы на вопрос

Отвечает Александров Александр.

Ответ:

Дано:

α=45°

β=30°

С = 3*10^8 м/с

n-?

V-?

_______________________________________

n = sinα/sinβ = sin45º/sin30º = 1,41

V = C/n = (3*10^8) / 1,41 = 2,13*10^8 м/с.

Отвечает Колмыков Егор.

Дано:

α=45°
β=30°

С = 3*10^8 м/с

==================
n-?

V-?

n = sinα/sinβ = sin45º/sin30º = 1,41V = C/n = (3*10^8) / 1,41 = 2,13*10^8 м/с.