Батарея з двох послідовно з’єднаних елементів з ЕРС 2 В і внутрішнім опором 0,5 Ом кожний замкнена

на резистор опором 3 Ом. Визначити потужність струму в резисторі​

Ответы на вопрос

Отвечает Черных Алина.

Ответ: 3Вт

Объяснение:

Дано:

E1=2В

n=2

R=3 Ом

r=0,5 Ом

----------------

Р-?

E=E1*n=2*2=4В

I=E/(R+r+r)=4/(3+0,5+0,5)=1А

U=I*R=1*3=3В

Р=U*I=3*1=3Вт