У машинне масло масою 900 г за температури   17 °С   занурили залізну деталь масою 120 г. Теплова

рівновага встановилась за температури   47°С. Якою була початкова температура деталі? Питома теплоємність масла 2100 Дж / (кг°С ) ​

Ответы на вопрос

Отвечает Леонов Никита.

Ответ: 1074°С

Объяснение:

Дано:

m1=900г=0,9кг

t1=17°C

m2=120г

t=47°C

c1=2100Дж/кг°С

с2=460Дж/кг°С

-----------------

t2-?

Qприн.=Qотд.

Qприн=с1*m1*(t-t1)=2100*0,9*(47-17)=56700Дж

Q отд=с2*m2*(t2-t)=460*0,12*t1-460*0,12*47=55,2t1-2594,4

t1=(56700+2594,4)/55,2=1074°С