Літак летить зі швидкістю 720 км/год. Який шлях він пройде за 1 хв 20с польоту?​


Ответы на вопрос

Отвечает Латышева Милла.

Ответ:   16000 метров.

Объяснение:

Дано

V=720 км/час = 720*1000/3600 = 200 м/с

t=1 минута 20 секунд = 60+20=80 секунд

--------------

s=?

Решение

s=vt;  S=200*80=16000 метров.