Срочно нужен ответ Яка сила пружності виникає при деформації пружини на 2см якщо її жорсткість

200Н/м?

Ответы на вопрос

Отвечает Циглер Давид.

Ответ:

F = 200 Н/м * 2 см = 400 Н.

Объяснение:

Сила пружності виникає при деформації пружини і відносно прямопропорційна жорсткості пружини і деформації. Формула, яка використовується для розрахунку сили пружності пружини, є F = k * x, де F - сила пружності, k - жорсткість пружини, x - деформація пружини.

В цьому випадку, жорсткість пружини 200 Н/м, деформація 2 см, тому сила пружності F = 200 Н/м * 2 см = 400 Н.