Скласти i розвязати задачу на 2 закон ньютона


Ответы на вопрос

Отвечает Гордиенко Саша.

Ответ:

Задача: На тіло масою 2 кг, яке знаходиться на горизонтальній поверхні без тертя, діє сила 10 Н. Яке прискорення набуде тіло?

Розв'язок:

Згідно з другим законом Ньютона, сила, що діє на тіло, дорівнює масі тіла, помноженій на прискорення: F = ma.

Тут маса тіла m = 2 кг, а сила F = 10 Н.

Тоді a = F/m = 10 Н / 2 кг = 5 м/c².

Відповідь: Тіло набуде прискорення 5 м/c².

Отвечает Парыгин Владислав.

Ответ:

Тіло масою 5 кг рухається зі сталою швидкістю 10 м/с. За час 2 сили, що діють на тіло, змінили його швидкість на 8 м/с. Яка сила діяла на тіло?

Розв'язок:

Застосуємо другий закон Ньютона: сила, що діє на тіло, дорівнює масі тіла, помноженій на прискорення, яке воно отримало.

F = m * a

Маса тіла: m = 5 кг

Зміна швидкості: Δv = 8 м/с - 10 м/с = -2 м/с

Час, за який відбулась зміна швидкості: Δt = 2 с

Отже, прискорення тіла

a = Δv / Δt = -2 м/с / 2 с = -1 м/с²

Так як зміна швидкості відбулась в протилежному напрямку від початкової швидкості, то прискорення є від'ємним.

Тепер можемо обчислити силу:

F = m * a = 5 кг * (-1 м/с²) = -5 Н

Отже, на тіло діяла сила величиною 5 Н у протилежному напрямку до руху.

Объяснение: