Визначте абсолютну вологість повітря за температури 26°C, якщо відносна вологість дорівнює 54%.


Ответы на вопрос

Отвечает Кот Мария.

Дано :

φ = 54%

t = 26°C

p0 = 24,4 кг/м³

p = ?

Формула :

φ = р/р0 × 100%

р = (φр0)/100%

Решение :

р = (54% × 24,4)/100% = 13,176 ≈ 13 г/м³

Ответ : 13 г/м³