На мопед діє сила тяжіння, що дорівнює 0,58 кН. Визначте масу мопеда. ​


Ответы на вопрос

Отвечает Жуйкова Настя.

Ответ:

Объяснение:

Щоб визначити масу мопеда, необхідно знати значення прискорення вільного падіння, а також врахувати, що сила тяжіння є векторною величиною та дорівнює добутку маси тіла на прискорення вільного падіння.

Зазвичай, якщо ми не знаємо конкретної маси мопеда, можемо використовувати середню масу мопеда, яка становить близько 100 кг. Тоді прискорення, яке викликається силою тяжіння, буде:

a = F/m = 0,58 кН / 100 кг = 5,8 м/с²

Отже, маса мопеда дорівнює:

m = F / a = 0,58 кН / 5,8 м/с² = 100 кг

Отже, маса мопеда становить 100 кг.