Визначте силу пружності яка виникає в пружині жорсткістю 800 H/M якщо її розтягнути на 6 см​


Ответы на вопрос

Отвечает Абишев Улан.

Відповідь:

Сила пружності, яка виникає в пружині, може бути визначена за допомогою закону Гука. Закон Гука стверджує, що сила пружності F пропорційна подовженню x пружини, і коефіцієнт пропорційності - це жорсткість пружини k:

F = -kx

де знак мінус означає, що сила напрямлена протилежно до напрямку подовження.

Отже, якщо пружина жорсткістю 800 H/M розтягується на 6 см, то сила пружності буде:

F = -kx = -(800\ H/M) \cdot (0.06\ m) = -48\ N

Зверніть увагу, що в залежності від контексту, одиниці жорсткості пружності можуть відрізнятися. У цьому випадку, 1 H/M (герц на метр) = 1 Н/м.

Пояснення: