знайдіть силу всесвітнього тяжіння, з якою силою взаємодіють два тіла масами 30000 тон та 5500 тон,

якщо вони знаходяться на відстані 20м одне від одного. Розмірами тіла знехтувати

Ответы на вопрос

Отвечает Хуснутдинова Камилла.

Ответ:

1.57 × 10^12 Н.

Объяснение:

Сила всесвітнього тяжіння між двома тілами залежить від мас тіл та відстані між ними. Цю силу можна обчислити за допомогою закону всесвітнього тяжіння Ньютона:

F = G * (m1 * m2) / r^2

де F - сила всесвітнього тяжіння, G - гравітаційна стала, m1 та m2 - маси тіл, r - відстань між цими тілами.

Значення гравітаційної сталої G = 6.67 × 10^-11 Н·м^2/кг^2.

Підставляючи відповідні значення, ми отримаємо:

F = 6.67 × 10^-11 Н·м^2/кг^2 * (30000 тон * 5500 тон) / (20 м)^2

Значення мас потрібно перевести в кілограми:

1 тонна = 1000 кг

тому ми отримаємо:

F = 6.67 × 10^-11 Н·м^2/кг^2 * (30000 * 1000 кг * 5500 * 1000 кг) / (20 м)^2

F = 6.67 × 10^-11 Н·м^2/кг^2 * (30000 * 1000 кг * 5500 * 1000 кг) / (20 м)^2F = 1.57 × 10^12 Н

Отже, сила всесвітнього тяжіння між двома тілами з масами 30000 тон та 5500 тон, які знаходяться на відстані 20 м одне від одного, становить близько 1.57 × 10^12 Н.