Напруга на ділянці електричного кола дорівнює 220 В. Чому дорівнює сила струму, якщо опір ділянки

складає 88 Ом?

Ответы на вопрос

Отвечает Касьянова Саша.

Ответ:

V = 220B

R = 880 M

L - ?

L = V/R = 220/ 880 = 2,5A

<< там вместо */* будет дроб >>