Визначте роботу електричного струму за 5 хв у ніхромовому дроті довжиною 24 м і площею перерізу 2

мм2, якщо сила струму в колі 5 А

Ответы на вопрос

Отвечает Lina Il.

Ответ:

Работа электрического тока равна 99 000 Дж

Объяснение:

Дано:

t = 300 c

l = 24 м

S = 2 · 10⁻⁶ м²

\rho = 110 · 10⁻⁸ Ом · м

I = 5 A

Найти:

A \ - \ ?

----------------------------------------------

Решение:

Сопротивление:

R = \dfrac{\rho l}{S}

Работа:

A = I^{2}Rt =  \dfrac{I^{2}\rho lt}{S}

\boldsymbol{\boxed{A=  \dfrac{I^{2}\rho lt}{S}}}

Расчеты:

\boldsymbol A = (25 A² · 110 · 10⁻⁸ Ом · м · 24 м · 300 c) / 2 · 10⁻⁶ м² = 99 000 Дж

Ответ: A = 99 000 Дж.

#SPJ1

Отвечает Кирейцев Вадим.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

Довжина дроту (L) = 24 м

Площа перерізу (A) = 2 мм^2 = 2 * 10^-6 м^2

Сила струму (I) = 5 А

Час (t) = 5 хв = 5 * 60 с = 300 с

Робота електричного струму може бути визначена за формулою:

Робота (W) = I^2 * R * t,

де R - опір дроту, який можна визначити за формулою:

R = ρ * (L / A),

де ρ - опірність матеріалу (ніхрому), який може бути взятий рівним 1.10 * 10^-8 Ом * м.

Підставляючи відомі значення:

L = 24 м

A = 2 * 10^-6 м^2

I = 5 А

t = 300 с

ρ = 1.10 * 10^-8 Ом * м

Отримуємо:

R = (1.10 * 10^-8 Ом * м) * (24 м / (2 * 10^-6 м^2)) = 1.32 Ом

Підставляємо значення R, I і t у формулу для розрахунку роботи:

W = (5 А)^2 * 1.32 Ом * 300 с = 99000 Дж

Ответ: Робота електричного струму в ніхромовому дроті за 5 хв складає 99000 Дж