3.3. Переведи значення фізичних величин у запропоновані одиниці. L = 257 мм = м V = 16 л = м³ S =

340 см²= м²V = 5 900 см3 = м³m=250г= м³v=90 км/год = м/с​

Ответы на вопрос

Отвечает Беляев Егорушка.

Ответ:

3.3. Переведи значення фізичних величин у запропоновані одиниці.

L = 257 мм = м

L = 257 / 1000 = 0,257 м

V = 16 л = м³

V = 16 / 1000 = 0,016 м³

S = 340 см²= м²

S = 340 / 10000 = 0,034 м²

V = 5 900 см3 = м³

V = 5900 / 1000000 = 0,0059 м³

m=250г= кг

m = 250 / 1000 = 0,25 кг

v=90 км/год = м/с

v = 90 * 0,2778 = 24,99 м/с

Объяснение: