Якщо на менший поршень гідравлічного преса діє сила 110 Н, то на більший поршень площею 1800 см2

передається сила тиску 4,2 кн. Яка площа меншого поршня? ОЧЕНЬ СРОЧНО​

Ответы на вопрос

Отвечает Орлов Александр.

Объяснение:

дано:

F1=110H

S2=1800см²=0,18 м²

F2=4,2кН=4200Н

S1-?

Розв'язання

F1/S1=F2/S2

S1=F1*S2/F2

S1=110Н*0,18м²/4200Н

S1=0,005м²