Обчисліть роботу сили тяги автомобіля при його переміщенні на 200 м, якщо сила тяги дорівнює 15к

Н? У відповідь записати лише число, та прикріпити розв'язок задачі срочно даю 10б

Ответы на вопрос

Отвечает Мехонина Вероника.

Відповідь:3МДж

Пояснення:

A=F*s =200*15000=3000000=3МДж

Отвечает Гумерова Индира.

в таблицу:

Дано:

S=200м

F=15000H.

A - ?

Си(в данном случае ничего переводить не надо)

Формула:

A=F·S

Решение: A=15000H · 200м=3000000Дж.=3мДж(мегаджоулей)

Ответ: A=3мДж.