Хлопчик виїхав на лижах. Сніговий натиск галявини витримує 3 кПа. Ширина кожної лижі 12 см.,

довжина 1,3 м. Якою може бути максимальна маса хлопчика, щоб він не провалився в сніг Помогите пожалуйста​

Ответы на вопрос

Отвечает Игликов Абдувахит.

Ответ:

93,6 kг

Объяснение:

р=3 кПа;

S₁=0,12*1,3=0,156 м²; S=2*S₁=0,312 м²;

m   ?    m=P/g=p*S/g=3000*0,312/10=93,6 kг.