За допомогою системи блоків Софія і Мілана рівномірно піднімали вантаж, прикладаючи силу 26 Н.

Яку вагу мав вантаж?

Ответы на вопрос

Отвечает Простяк Кристиан.

Ответ:52Н

Объяснение:


Отвечает Ерахнович Карина.

Ответ:

Объяснение:

Для розв'язання задачі необхідно знати відношення числа блоків, що складає систему. Якщо при підніманні вантажу застосовується n блоків, то кожна з них зменшує силу, необхідну для піднімання вантажу, в n разів. Таким чином, загальна сила, необхідна для піднімання вантажу, дорівнює вазі вантажу, помноженій на кількість блоків, які складають систему.

Нехай система складається з n блоків. Згідно з умовою, прикладена сила дорівнює 26 Н. Оскільки система є рівномірною, то кожен блок зменшує силу в n разів. Отже, загальна сила, необхідна для піднімання вантажу, дорівнює:

F = 26 * n

Оскільки система рівномірна, то кожен блок зменшує силу в n разів. Таким чином, вага вантажу дорівнює:

W = F / n = 26

Отже, вага вантажу дорівнює 26 Н.