СРОЧНО 40 БАЛЛОВ!!!!!!!! Кондитерська фабрика для реклами зробилазбільшену копію шоколадної

плитки, до в порівняння зі звичайною плиткою всі розміри(довжина, ширина та висота) збільшені в однакову кількість разів. Рекламна плитка має довжину 2мта зроблена з пористого шоколаду, густина якого600кг/м3, тоді як густина звичайного шоколаду1200кг/м3. Знайти масу рекламної плитки, якщо маса звичайної плитки100г, а довжина–20см.

Ответы на вопрос

Отвечает Соколова Лера.

отметь как лучший ответ

Объяснение:

Об'єм рекламної плитки збільшиться в 8 разів, оскільки кожна з трьох сторін буде збільшена вдвічі, тобто в 2 рази. А 2^3 = 8.

Так як густина пористого шоколаду дорівнює 600 кг/м³, то ми можемо визначити, що його об'єм буде в 2 рази більшим за об'єм звичайного шоколаду. Тому об'єм рекламної плитки буде дорівнювати 8 * 20 см³ = 160 см³, тоді як об'єм звичайної плитки дорівнює 20 см³.

Ми можемо використати формулу густини, щоб знайти масу рекламної плитки. Густина - це маса на одиницю об'єму, тому маса рекламної плитки дорівнюватиме густині пористого шоколаду помноженій на його об'єм:

маса = густина * об'єм

маса = 600 кг/м³ * 0,160 м³ = 96 кг

Отже, маса рекламної плитки становитиме 96 кг.