Значення кількісті теплоти становить 2 МДж, при випаровування поту поверхнею шкіри. Знайти

величину об’єма поту, що випаровується, при його густині 998,2 кг/м3, та значенню питомої теплоти пароутворення 2,4 ∙106 Дж/кг.

Ответы на вопрос

Отвечает Франт Діана.

Відповідь:

Пояснення:

За законом збереження енергії, теплота, яка виділяється під час випаровування поту з поверхні шкіри, повинна дорівнювати теплоті, яка поглинається для перетворення води в пар.

Q = mL,

де Q - кількість теплоти, м - маса речовини, що перетворюється, L - питома теплота пароутворення.

Таким чином, ми можемо визначити масу випаровуваного поту:

m = Q / L = 2 МДж / 2,4 ∙ 10^6 Дж/кг = 0,833 кг.

Знаючи масу і густину поту, ми можемо визначити його об'єм:

V = m / ρ = 0,833 кг / 998,2 кг/м^3 ≈ 0,000833 м^3 або 0,833 л.