Як зміниться тиск, що діє на площу S, якщо вага тіла зросте у 8 разів ?


Ответы на вопрос

Отвечает Саськова Лана.

Відповідь:

Формула тиску:p = F/S = P/S, де P - вага тіла, отже збільшивши вагу тіла у 8 разів, тиск збільшиться у 8 разів (p1 = 8P/S)