9. На прямолінійний провідник зі струмом 1,5 А в однорідному магнітному полі з індукцією 40 мТл

діє сила 20 мН. Знайдіть довжину провідника.

Ответы на вопрос

Отвечает Сачков Павел.

Ответ: 0,33м

Объяснение:

Дано:

F=20мН=0,02Н

В=40мТл=0,04Тл

α=90°

I=1,5А

------------

F-?

F=I*B*l*sinα

l=F/(I*B*sinα)=0,02/(1,5*0,04*1)=0,33м