Яка сила ампера завдовжки 40 см що міститься в магнітному полі індукція якого дорівнює 30 мТл під

кутом 30 градусів до лінїї індукції? Сила струму в провіднику становить 0,5 А

Ответы на вопрос

Отвечает Ябыкова Алина.

Ответ: 0,003Н

Объяснение:

Дано:

В=30мТл=0,03Тл

l=40cм=0,4м

I=0,5А

α=30°

------------

F-?

F=I*B*l*sinα=0,5*0,03*0,4*0,5=0,003Н