Яку кількість теплоти віддає 6,4 л олії при охолодженні від 45,3°С до 35,2°С? (питома теплоємність

олії c=1700Дж/(кг∙℃), густина олії ρ=900кг/м3)

Ответы на вопрос

Отвечает Баранов Евгений.

Ответ:

Объяснение:

Q = 1700 *( 45,3 -35,2) * m = 1700 * 10,1*5,76 = 99 кДж

m = pV = 0.9*6.4 =5.76 кг